MTM

Marynarki szyte na miarę w Warszawie

MTM, czyli szycie personalizowane marynarek na miarę w WarszawieSzycie na miarę to sztuka, która łączy tradycję z nowoczesnością. Oferujemy naszym klientom możliwość zamówienia marynarki na miarę w Warszawie. Nasze produkty są indywidualnie krojone i wykańczane, co gwarantuje niepowtarzalność i doskonałe dopasowanie do sylwetki. Wykorzystujemy najwyższej jakości tkaniny i dodatki. Wzory modeli marynarek i próbniki tkanin są dostępne w butiku Paryska 13.

MTM, czyli szycie personalizowane marynarek na miarę w Warszawie

Nie możesz znaleźć w naszej ofercie marynarki idealnie dopasowanej do Twojej sylwetki?

Nie odnajdujesz w tabeli rozmiarowej odpowiedniego wzrostu, obwodu w klatce lub pasie?

Podoba się fason, ale nie tkanina lub odwrotnie, chciałbyś marynarkę z konkretnej tkaniny, ale w innym fasonie?

Nie ma problemu, uszyjemy marynarkę na miarę zgodną z Twoimi oczekiwaniami- temu służy system Made to Measure, czyli szycie personalizowane.

Szycia personalizowanego nie należy mylić z usługą bespoke- klasycznym szyciem pojedynczej marynarki według indywidualnego projektu, które jest czasochłonne i drogie.

Bazując na aktualnej ofercie i sprawdzonych szablonach jesteśmy w stanie uszyć marynarkę MTM w 4-5 tygodni, w cenie  od 500 do 600 złotych droższej od marynarki seryjnej (RTW).

 

modele marynarek MTM

Szyjemy marynarki bez konstrukcji; jednorzędowe na 2 lub 2 i 1/2 guzika, z klapami otwartymi lub zamkniętymi, marynarki dwurzędowe o różnej szerokości klap. W każdej opcji możemy zmienić rodzaj, ilość i wykończenie kieszeni oraz zindywidualizować dodatki. I najważniejsze- uszyjemy marynarkę idealnie dopasowaną do Twojej sylwetki.

Niektóre modele i wybrane tkaniny dostępne są tylko w opcji MTM.

Szyjemy także garnitury dwu i trzyczęściowe na wyjątkowe okazje.


Usługa MTM dostępna jest:

w butiku Paryska13- w godzinach otwarcia lub w umówionym telefonicznie terminie (605 055 198).

w salonie Klasyczne Buty- Elektrownia Powiśle- po wcześniejszym ustaleniu terminu (790 507 308).

Dlaczego warto wybrać marynarkę na miarę?

Marynarka na miarę tak jak i oferowane przez nas w Warszawie garnitury na miarę to inwestycja w jakość, komfort i styl. Jest to także gwarancja idealnego dopasowania do sylwetki, co przekłada się na wygodę noszenia i elegancki wygląd. Dbamy o każdy szczegół - od wyboru materiału, przez krój, aż po wykończenie. Nasze produkty są wykonywane z pasją i zaangażowaniem, co widać w każdym szwie. Szycie na miarę to także możliwość wyrażenia swojego stylu poprzez wybór tkaniny, koloru, rodzaju kołnierza. To szansa na stworzenie czegoś wyjątkowego, co będzie idealnie pasować do Twojego stylu i osobowości.

Zamówienie marynarki na miarę w Warszawie to prosty proces. Możesz to zrobić, odwiedzając nasz butik Paryska 13. W pierwszym kroku wybierasz materiał, kolor i krój. Następnie dokonujemy analizy Twojej sylwetki, bierzemy miarę i proponujemy przymierzenie wzoru najbliższego Twoim oczekiwaniom. Po naniesieniu niezbędnych korekt i ustaleniu detali odnośnie wykończenia marynarki (kieszenie, klapy, lamówki, guziki) przyjmujemy zamówienie. Po potwierdzeniu zamówienia, poprzez wpłacenie zaliczki (zwyczajowo pobieramy 30%) nasi doświadczeni specjaliści przystępują do pracy, tworząc Twoją unikalną marynarkę. Po 4 tygodniach produkt jest gotowy do ostatecznej przymiarki. Jeśli poprawki nie są konieczne stajesz, się posiadaczem wymarzonej marynarki. Jeśli niezbędne są jakieś drobne poprawki, wykonujemy je w kilka dni, byś jak najszybciej mógł cieszyć się swoim spersonalizowanym ubraniem. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i doświadczenia.

 

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl